Additional Calendars

Dodatek Additional Calendars pozwala na tworzenie nowych i edycję istniejących kalendarzy z poziomu panelu administratora OTRS,
wedle Twoich upodobań i potrzeb.

Dodatkowe kalendarze są bardzo przydatne na przykład do zapisu nowych wydarzeń, ustalania kolejek oraz SLA.

Wtyczka Additional Callendars jest kompatybilna z następującymi wersjami OTRS:

  • OTRS 3.3.x
  • OTRS 4.0.x
  • OTRS 5.0.x
Image 3170

Panel użytkownika

Bardziej funkcjonalny, przyjemny dla oka design panelu dostosowany jest specjalnie dla Ciebie! Pozwoli Ci w pełni dostosować wygląd pulpitu nawigacyjnego z poziomu administratora. Za pomocą panelu możesz ustawić określony styl, kolory i wygląd kokpitu. Dzięki temu strona wizualna stanie się bardziej przejrzysta i elegancka - idealnie dopasowana do profilu Twojej firmy. Wszystko to wymaga tylko jednego kliknięcia!

Panel użytkownika umożliwia jeszcze prostszy dostęp do poszczególnych informacji i zgłoszeń, opartych na schematach, widetach, wykresach. Wtyczka może być edytowana w zależności od rodzaju działalności firmy, dostosowywana kolorystycznie i kompozycyjnie do prezentowanych treści/informacji. Ponadto Customer Dashboard umożliwia stworzenie kilku różnych wyglądów paneli klienta, w zależności od stopnia zaawansowania czy wyróżnienia priorytetowych zgłoszeń/ informacji.

OTRS Dynamic Field File

Wtyczka OTRS Dynamic Field File pozwala na dodawanie plików jako załączniki do ticketów oraz artykułów. To moduł, który pozwala na zapisywanie plików w analogiczny sposób do tego, w jaki sposób działają wbudowane dynamiczne pola w systemie OTRS.

OTRS Dynamic Field File jest szczególnie przydatny w przypadku tworzenia procesów w systemie OTRS (np. podczas zarządzania przepływami pracy). Dzięki temu modułowi możemy w znacznie łatwiejszy sposób przekazywać pliki!

Queue Responsible

Dodatek QueueResponsible pozwala na automatyczne przypisywanie agenta odpowiedzialnego za zgłoszenie dzięki dodaniu powiązania użytkowników z kolejkami.

Zaletą tego rozwiązania jest bardziej czytelne i znaczące raportowanie oraz bardziej przejrzysty podział obowiązków poprzez przypisywanie kolejek.

Image 975

Queue Service

Dodatek Queue Service pozwala na przypisywanie kolejek do serwisów. Dzięki temu w trakcie tworzenia zgłoszeń, możliwe do wybrania serwisy zostają automatycznie ograniczane.

Image 976

Telephone Ticket Templates

OTRS Telephone Integration to moduł umożliwiający integrację systemu OTRS z centralną linią telefoniczną. Jest to idealne rozwiązanie dla firm posiadających centra pomocy, które używają telefonu zamiast poczty elektronicznej do kontaktowania się z klientami.

Wtyczka ta automatyzuje pracę agentów (np. poprzez automatyczne uzupełnianie oznaczonych danych lub automatyczne dzwonienie do klientów) by stworzyć całkowitą historię dzwonienia. Telefoniczny szablon Ticketa integruje również Telefoniczną wymianę z Systemem OTRS.

Wróć na górę