Czym jest OTRS Cloud?

OTRS Cloud to nasza propozycja dla firm, które nie chcą lub nie mogą skupiać się na zarządzaniu własną infrastrukturą. Dzięki naszemu zautomatyzowanemu sposobowi obsługi systemów OTRS nasza oferta jest łatwiejsza i bardziej opłacalna - szczególnie dla małych firm.

Dlaczego powinieneś korzystać z OTRS Cloud?

Po uzyskaniu pakietu standardowego zapewniamy Tobie oraz Twojej firmie pełne wsparcie, automatyczne zapisywanie danych każdego dnia. Dzięki temu Twoje dane zawsze będą bezpieczne.

Co jeszcze możesz zyskać?

Aktualizacja OTRS na żądanie

Każdorazowo kiedy pojawia się potrzeba aktualizacji - daj nam znać. W przeciągu 5 dni od zgłoszenia otrzymasz informację na temat tego kiedy i w jakim harmonogramie planujemy przeprowadzić aktualizację systemu OTRS.

Dedykowane modyfikacje

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności - daj nam znać. Dla naszych klientów mamy przygotowaną specjalną ofertę cenową.

Dedykowana umowa SLA

Rozumiemy, że każdy biznes prowadzony jest w inny sposób. Dlatego jesteśmy nie tylko ekstremalnie elastyczni - używamy też najlepszych praktyk ITIL.

Jakie są zalety korzystania z OTRS cloud?

Przede wszystkim należy podkreślić, iż nasza firma dostarcza pełen pakiet usług z zakresu systemu OTRS. Usługa jest uruchamiana po zrealizowaniu płatności. Wszystkie serwery, na których przechowywane są dane są backup'owane raz dziennie.

Nasze dodatkowe usługi to m.in.:

Aktualizacja systemu OTRS w chmurze na żądanie

Jeśli uważasz, że potrzebujesz zaktualizować system, skontaktuj się z nami. Nasz personel poinformuje Cię, kiedy system zostanie zaktualizowany i przekaże Ci odpowiednią wiedzę na temat aktualizacji w ciągu 5 dni.

Dodatkowe modyfikacje

Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy nie boją się trudnych zadań. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć chmurę OTRS, która spełni Twoje oczekiwania.

Dedykowane SLA.

Wiemy, że różne firmy wymagają różnych rozwiązań.

Kup OTRS Cloud już dziś!

Simple. Effective. Smart.

Zamów już teraz!
Wróć na górę